CooLifting

Coolifting, ilukunst, karin oolup

Tõeline ilurelv - näed tulemust juba 5 minutiga!

Innovaatiline, efektiivne, nõeltevaba - hea alternatiiv täitesüstidele.

Kiire, tõhus ja turvaline hooldus näole, kaelale ja dekolteele, peale mida võid naasta oma igapäevase elurütmi juurde, kartmata paistes või traumeeritud nägu.

 

P Õ H I M Õ T E

CooLifting aparaadiga kantakse nahale kõrge surve ja väga madala temperatuuriga võimas CO2 voog, mis on kombineeritud kõrge atomiseeritud ja kontsentreeritud hüaluroonhappe seguga. TULEMUSEKS on kohene niisutus, sära ja kortsukeste pehmenemine.

MIS TOIMUB NAHAS PROTSEDUURI JOOKSUL?

  • Väga madal temperatuur aktiviseerib mikrovereringet. Et külmale stiimulile vastu panna, hakkavad veresooned vaheldumisi kitsenema ja laienema.
  • Külma ja kõrge surve kombinatsioon aitab seerumi aktiivosakestel tungida naha sisse ja mitmekordistab märkimisväärselt seerumi mõju.
  • Kõrge survega CO2 voog suurendab kudede hapnikuga rikastamist, aktiveerib vere mikroringlust ning ärgitab kollageeni ja elastiini moodustumist. 
  • Termaalne šokk. Sügavamal olevad koed on normaalselt umbes 36 kraadi juures. Äkiline temperatuuri langus põhjustab kohest kudede stimulatsiooni.

MIDA TUNNED PROTSEDUURI AJAL?

Hooldus on valutu, tunned näol vaid külma survet ja kergelt torkivat tunnet. 


 MITU PROTSEDUURI ON VAJA TEHA?

  • Üksik protseduur. KOHENE NIISUTUS ja SÄRA, KORTSUKESED SILENEVAD. Pinguldava toime säilitamiseks vajalik kuuri läbimine.
  • Intensiivne kuur koosneb 4-8 protseduurist kuus, et saavutada NOORENDAV EFEKT. See tagab kollageeni ja elastiini tootmise stimuleerimise ja seeläbi naha tekstuuri ning kvaliteedi paranemise - nahk on pringim, elastsem, ühtlasema tooniga.
  • Järelhooldus. 1-2 korda kuus, et 

CooLifting protseduuri võib kombineerida hoolduste tõhustamiseks nii keemilise koorimise, ultraheli puhastuse kui ka dermapeniga.

Vastunäidustused

Enne ja pärast

image56

Tulemused on saavutatud ühe hooldusega.

Pilt: Instagram CooLifting Oficial

VAATA ROHKEM HOOLDUSTE TULEMUSTE PILTE SIIT.

image57

CooLifting näole või kaelale ja dekolteele (1 ampull)

HOOLDUSE KÄIK: pinnapuhastus, koorimine, CooLifting ampull, kerge massaaž, kreem.

Hind 65 €/30 min

CooLifting näole, kaelale ja dekolteele (2 ampulli)

HOOLDUSE KÄIK: pinnapuhastus, koorimine, CooLifting ampull, kerge massaaž, kreem.

Hind 120 €/45 min


A M P U L L I D (valitakse vastavalt nahatüübile)

Coolifting - vananemisvastane toime, sisaldab hüaluroonhapet ja taimseid ekstrakte, sobib kõikidele nahatüüpidele.


CooLifting CoolClear - annab lisaks vananemisvastasele toimele puhastava tulemuse ning ühtlustab nahatooni. Eriti hästi sobib pigemendilaikudega nahale. Sisaldab hüaluroonhapet, goji hapet, glükoolhapet, C-vitamiini ning taimseid ekstrakte.

Broneeri aeg