Klientide tagasiside

Mari-Liis Teder

image40

Karin teeb oma tööd suure armastusega. Seda on selgelt näha peale igat tema juures käiku. Mu näonahk pole täiskasvanueas kunagi parem välja näinud kui nüüd! Soovitan Karinit kõigile, kes on mõelnud kosmeetiku külastusele, kuid pole seda veel regulaarselt tegema hakanud. Lisaks tema professionaalsusele on tegu äärmiselt rõõmsameelse inimesega, kellega taaskohtumine on alati üks tore hetk päevast. 

Gea Kuld

Gea Kuld, ilukunst, benessere, kariorg, tallinn, Karin Oolup

Mulle kohe väga meeldis Sinu juures. Veelkord aitäh, Karin! Ja see Darphini Intrali roheline kreem on väga hea, kummeliõli ja näovesi samuti. Ilmselt pean kõik ostma :)

Jolanda Lord

image41

Minule valitud protseduuriks oli Dermapeni aparaadihooldus. 5 päeva möödudes on erinevus juba ilmselge - nahk on siledam, säravam ja elastsem. Lisaks sellele on pea täielikult kadunud minu aknearmid, mis mind sellele protseduurile minema ajendasid. Usun imedesse ja see on sama, mis uskuda Dermapeni. Soovitan!  

Triin Ilumäe

image42

Karin teeb oma tööd südamega. Ta on hingega asja juures ja tõesti mõtleb kaasa, et leida sobiv teenus või toode kliendile ja saavutada parimad tulemused. Lisaks on ta väga armas ja soe inimene, kelle juures tunned end hästi ja mugavalt. Ootan alati juba järgmist salongikülastust :)

Krista Klaassen

image43

Super meik - ilus, lihtne ja vaatamata kuumale päevale ei vajanud kordagi kohendamist :) Karin on parim! 

Nele Atonen

image44

Karin on väga südamlik, särav inimene ja tõeline omaala professionaal, kes teab, mida ta teeb. Karini  abiga sain ma lõpuks enda koledast aknest lahti ning saan jälle särada oma ilusa näonahaga. Karini juurest ei tahaks üldse lahkuda, aga alati lahkudes on nägu säramas ja soe tunne südames.  Karin armastab oma tööd ja teeb oma tööd suure kirega. Soovitan Karini teenuseid kõigile, kes tahavad ilusat näonahka, meiki, küüsi jne ja lisaks positiivset laengut.

Liis Leuska

image45

Karin on tohutult armas inimene, kes teeb oma tööd südamega. Mulle meeldib see, et Karin ootab alati peale protseduure tagasisidet ning elab tulemustele ja muutustele kaasa. Tean, et saan igal ajal Karini juurde pöörduda oma mure või rõõmuga. Kõige tähtsam muutus minu jaoks on see, et ma olen palju enesekindlam ning sisemiselt iseendaga rahul. Suur suur aitäh sulle! :) 

Raili Ever

image46

Käin Karini juures vähemalt korra kuus ja see on parim investeering mida üks naine endale teha saab. Igakord saab näonahk kaunilt klaariks ning mõnus lõõgastus on garanteeritud. Aitäh, armas Karin, et teed oma tööd südamest.

Eneken Jalast

image47

Minu tutvus Kariniga algas väga ammu ja tänasel päeval tean öelda, et see on olnud parim valik, sest Karini kätesse usaldan ennast täiel määral.

Karin on väga ilusa hingega ja suurepärase välimusega naisterahvas ning tean, et Karini puhul käivad töö ja hobi käsikäes- see paistab välja igal sammul, hoolitsedes enda klientide eest ja pakkudes neile lihtsalt suurepäraseid tootevalikud. Karin teeb seda kõike selleks, et kliendid ennast ilusatena tunneksid ja seda ka oleksid!oleksid! Minu ainus lemmik! 
Kristiina Härms

image48

Karin teeb oma tööd kirega, on alati positiivne, hea kuulaja, paindlik ja paneb kliendi end tundma tõelise kuningannana. 

Pille Olesk

image49

Tänu Karini võluritööle sain presidendiballile minekuks eriliselt kauniks. Mu abikaasa oli tulemust nähes siiralt üllatunud ja ta ütles, et saab 20 aastat noorenenud naisega peole minna. Sul on ilus töö Karin, saad inimeste enesetunnet tõsta! 

Maarja Kaalep

image50

Karini juures on nagu päikselises oaasis: alati soe ja naeratav vastuvõtt, hubane atmosfäär ning esmaklassiline teenindus. Sealt tulles tunnen end alati puhanud ja ilusana. 

Kristel Türk

Kristel Türk, ilukunst, benessere, kariorg, tallinn, Karin oolup

Karin on ilu-, mõnu-, meigi- ja mustkunstnik. Näen pidevalt viis aastat noorem välja :) 

Tuulika Rammi

image51

Karin on kui kingitus keset halli argipäeva. Alati särava ja rõõmsameelsena teeb ta iga päeva ilusaks. Karin teab, et kõige kaunim on inimene puhanuna ja hoolitsetuna. 

Hedi Mardisoo

image52

Karini juures aeg peatub tunniks paariks. Lahkud puhanuna ja palju ilusamana. 

Kirsti Raadik

image53

Karin on pühendunud, korrektne ning usaldusväärne. Ta armastab oma tööd ning seda tunned igal hetkel.  

Anne Laanemets

image54

Kõik salajased retseptid, mis hoiavad ühe naise noorusliku ja kaunina, on Karini käes! 

Evila Saadi

image55

Karin on armas, kena, siiras, kuldsete kätega ja sooja südamega kosmeetik, kes teeb oma tööd hingega. Olen tema tööga alati super rahul!

Sinu tagasiside on mulle väga oluline! Südamest tänulik Karin