Tooted

Tooted, mis sobivad Sinu nahale!

Olen läbinud hulgaliselt tootekoolitusi, paljusid tooteid ise proovinud ja kasutanud ning saanud ka oma klientidelt ausat tagasisidet. Aitan leida õiged tooted, mis sobivad nii Sinu naha eripära, harjumuste kui ka Sinu võimalustega. 

image51

Image Skincare - loodud koostöös ilukirurgidega. “Image now. Age later!”

2003. aastal asutatud Image Skincare näol on tegemist kõige kiiremini kasvava nahahooldustoodete brändiga maailmas. 


Ilukirurgidega koostöös loodud toodetes on kõrge aktiivsete koostisosade kontsentratsioon (happed, ensüümid, peptiidid, retinool, hüaluroonhape, antioksüdandid, sheavõi), taimsete tüvirakkude kaitsev ja turgutav mõju ning kuni 48-tunnilist sügavimendumist pakkuv Vectorize tehnoloogia teevad Image kreemidest tõelise vananemisvastase supertoote. 


Image kreemide üheks iseloomustavaks jooneks on värsked ja meeldivad eeterlikel õlidel põhinevad lõhnad, mis üllatavad paljusid esmakordselt proovijaid. Tootekataloogi leiad SIIT.

Vaata brändi tutvustavat videot
pHformula, keemiline koorimine, nahauuendus, Karin Oolup, kosmeetik

pHformula - regeneratiivse meditsiini tehnoloogial rajanevad tooted

Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina välja töötatud pHformula tooted aeglustavad ja leevendavad edukalt selliseid nahaprobleeme nagu naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus. 


Koduseks hoolduseks mõeldud tooted on seisundspetsiifilised preparaadid, mille eesmärk on nahka professionaalseks hoolduseks ette valmistada ning nahauuendushoolduse toimet optimeerida ja säilitada.


Dermatoloogiliselt testitud tooted koosnevad  farmatseutilistest toimeainetest, ei sisalda endas värvaineid, lanoliini ega mineraalõli. On mittekomedogeensed,  parabeenivabad ning tagavad DNA kaitseks välja töötatud täieliku päikesekaitset. 

DadoSens, Karin oolup, www.ilukunst.ee, kosmeetik, ilusalong

Dado Sens - meditsiiniline ja puhas nahahooldussari problemaatilisele nahale

Dado Sens on Börlind Grupp'i loodud meditsiiniline nahahooldussari, mis on mõeldud ennekõike igapäevaseks baashoolduseks problemaatilisele nahale, nagu näiteks kuperoosa, rosaatsea, akne, lõhna- ja värvainetundlikkus, allergia, üldine tundlikkus, psoriaas, perioraalne ja atoopiline dermatiit jm. nahahäired.

Tooted on arendatud koostöös nahaarstidega ning kõik retseptid ja aktiivsed koostisosad baseeruvad tõestatud dermatoloogilistel uuringutel ja leidudel. 


Tooted, mis on mõeldud tundlikule nahale, on toodetud ilma lõhna- ja värvaineteta, kunstlike säilitusaineteta ning sünteetiliste parabeenideta. Ükski toode ei sisalda kortisooni. Teadlikult on loobutud mittebiolagundatavatest, ohtlikest või ärritavatest koostisainetest nagu PEG, mineraalõlid, derivaadid, parafiin, silikoonid ja parabeenid.
 

Darphin, Karin Oolup, kosmeetik, ilusalong, näohooldus

Darphin - parimad koostisained, unikaalne tundeelamus, silmnähtavad tulemused

Darphin´i tooted on arendatud ravimtoodete standardi kohaselt.

 

Inspireerituna sügavast austusest looduse vastu on Darphini teadlased juba üle 50 aasta valinud kõige puhtamaid ja efektiivsemaid aktiivkoostisosi, kasutanud vastutustundlikult teaduslikke meetodeid ja kombineerinud need uusimate tehnoloogiliste saavutustega kosmeetika vallas.

 

Aktiivkoostisosad segatud suurima täpsusega, et luua meeldiva tekstuuri, õrna lõhna ja värviga nahaga ideaalselt sobivaid nahahooldustooteid.

Annemarie Börlind, Karin Oolup, kosmeetik, ilusalong, tooted

Annemarie Börlind - efektiivne looduskosmeetika

Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja aastast 1947. Börlindi tooteid müüakse 42 riigis ning firma on saanud mitmeid auhindu innovaatorlike ja unikaalsete tehnoloogiate kasutusele võtmise eest looduskosmeetikas.


Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. 

Vaata brändi tutvustavat videot
image52

UUDIS! Telli oma tooted SMARTPOSTI pakiautomaati!

Kui salong ei jää igapäevaselt Sinu liikumispiirkonda, siis on Sul võimalus tellida tooted ka pakiautomaati. 


Paki saatmiskulu jääb 2.59 € - 3.99 € vahemikku. Üle 70 € ostu puhul on Eesti piires saatmine tasuta!


Paki saatmiseks vajan Sinu nime, mobiilinumbrit ja Sulle sobiva pakiautomaadi asukohta. Peale tellimuse kinnitamist, saadan Sulle ülekande andmed ja panen paki posti!

Saada oma tellimus siit

Ei oska õigeid tooteid valida? Aitan Sind hea meelega!

Broneeri konsultatsiooni aeg SIIT

või saada mulle oma soovidega kiri!

Saada kiri